Ledenlijst Coöp. Zuivelfabriek „Het Klaverblad” W.A., Donkerbroek Coöp. Zuivelfabriek „De Eendracht” W.A., Makkinga Coöp. Zuivelvereniging „De Torenmeter” W.A., Oldeboorn ‘4 Coöp. Zuivelindustrie „Huisternoord” W.A., Oudwoude Coöp. Zuivelindustrie NOVAC W.A., Tuk (Gem. Steenwijk) Coöp. Zuivelindustrie „De Takomst” W.A., Wolvega Coöp. Zuivelindustrie „De Goede Verwachting” W.A., Workum Coöp. Zuivelindustrie „De Foarütgong” W.A., Dokkum Coöp. Zuivelindustrie „De Zuid-Oost-Hoek” W.A., Oosterwolde Coöp. Zuivelindustrie „Twee Provinciën” W.A., Gerkesklooster Coöp. Zuivelindustrie „Oost-Groningen” B.A., Winschoten (Gn.) Coöp. Zuivelvereniging „Mid-Fryslän” W.A., Warga Coöp. Melkproductenbedrijven „Noord-Nederland” B.A., Leeuwarden Coöp. Melkproductenbedrijven „DOMO-BEDUM” W.A., Beilen Coöp. Ver. „Bond van Coöp. Zuivelfabrieken in Friesland” W.A., Leeuwarden Koninklijke Nederlandse Zuivelbond FNZ, Den Haag Coöp. Stremsel- en Kleurselfabriek W.A., Leeuwarden Coöp. Condensfabriek „Friesland” W.A., Leeuwarden De Jong Verenigde N.V., Noordwijk (Gn.) Coöp. Telersvereniging voor dé Afzet van Landbouwprodukten „De Z.P.C B.A., Leeuwarden Coöp. Aan- en Verkoopvereniging voor de landbouw in Friesland B.A. (CAF), Leeuwarden Coöp. Aan- en Verkoopvereniging „Franeker Landbouw Coöperatie” B.A.Franeker Stichting Keuringsdienst Friesland-Groningen van de N.A.K., Buitenpost Onderling Pensioenfonds CV U.A., Leeuwarden Onderlinge Levensverzekeringmaatschappij OBF U.A., Leeuwarden Onderling Ziekteverzekeringsfonds W.A., Leeuwarden Verenigde Onderlinge Schadeverzekeringsmaatschappij OTOS U.A., Leeuwarden Algemene Friese Onderlinge Brandwaarborgmaatschappij „Zevenwouden” U.A., Heerenveen Onderlinge Schadeverzekering Maatschappij FBTO U.A., Leeuwarden Coöp. Ver. CCLB U.A., Leeuwarden Coöp. Tuinbouwveiling „Friesland” (C.T.F.) B.A., Leeuwarden Friese Maatschappij van Landbouw, Leeuwarden Friese Christelijke Boeren- en Tuindersbond, Leeuwarden Stichting Praktijkschool voor de Veehouderij en het Weidebedrijf in het Noorden des Lands, Leeuwarden Stichting Bedrijfslaboratorium voor de Landbouw in Noord-Nederland, Leeuwarden Instituut voor Landbouwcoöperatie in Friesland, Leeuwarden Stichting Landbouw- en Coöperatiecentrum „Oranjewoud”, Leeuwarden Koninklijk Coöp. Fries Rundvee Syndicaat W.A., Leeuwarden Vereniging „Het Texelsch Schapen-Stamboek in Friesland”, Leeuwarden De Vereniging „Het Nederlands Texels Schapenstamboek” (NTS), Leeuwarden Koninklijke Vereniging „Het Friesch Paarden-Stamboek”, Leeuwarden Coöp. Ver. tot Exploitatie van Werktuigen, Machines en Installaties „De Eendracht” W.A., Tzummarum Coöp. Bond voor Agrarische Bedrijfsverzorging W.A., Leeuwarden Coöp. Ver. voor Agrarische Arbeidsvoorziening Friesland B.A., Leeuwarden Coöp. Woningbouw-en Exploitatievereniging „Het Bildt” G.A., St. Annaparochie Coöp. Voorschotbank B.A., Oldeberkoop Coöp. Spaarbank „De Bildtse Bank” U.A., St. Annaparochie Coöp. Spaar- en Voorschotbank Surhuisterveen B.A., Surhuisterveen Coöp. Spaarbank „Berlikum” B.A., Berlikum 32

Jaarverslagen Friesland Bank | 1984 | | pagina 36