Ledenlijst Coöp. Zuivelfabriek „Het Klaverblad” W.A., Donkerbroek Coöp. Zuivelfabriek „De Eendracht” W.A., Makkinga Coöp. Zuivelvereniging „De Torenmeter” W.A., Oldeboorn Coöp. Zuivelindustrie „Huisternoord” W.A., Oudwoude Coöp. Zuivelindustrie NOVAC W.A., Tuk (Gem. Steenwijk) Coöp. Zuivelindustrie „De Takomst” W.A., Wolvega Coöp. Zuivelindustrie „De Goede Verwachting” W.A., Workum Coöp. Zuivelindustrie „De Foarütgong” W.A., Dokkum Coöp. Zuivelindustrie „De Zuid-Oost-Hoek” W.A., Oosterwolde Coöp. Zuivelindustrie „Twee Provinciën” W.A., Gerkesklooster Coöp. Zuivelindustrie „Oost-Groningen” B.A., Winschoten (Gn.) Coöp. Zuivelvereniging „Mid-Fryslän” W.A., Warga Friesche Coöp. Zuivel-Export-Vereeniging W.A., Leeuwarden Coöp. Ver. „Bond van Coöp. Zuivelfabrieken in Friesland” W.A., Leeuwarden Koninklijke Nederlandse Zuivelbond (F.N.Z.), Den Haag Coöp. Stremsel- en Kleurselfabriek W.A., Leeuwarden Coöp. Condensfabriek „Friesland” W.A., Leeuwarden De Jong Verenigde N.V., Noordwijk (Gn.) Coöp. Telersvereniging voor de Afzet van Landbouwprodukten „De Z.P.C.” B.A., Leeuwarden Coöp. Aan- en Verkoopvereniging voor de Landbouw in Friesland B.A. (C.A.F.), Leeuwarden Coöp. Aan- en Verkoopvereniging „Franeker Landbouw Coöperatie” B.A., Franeker Stfchting Keuringsdienst Friesland-Groningen van de N.A.K., Buitenpost Onderling Pensioenfonds CV U.A., Leeuwarden Onderlinge Levensverzekeringmaatschappij OBF U.A., Leeuwarden Onderling Ziekteverzekeringsfonds W.A., Leeuwarden Verenigde Onderlinge Schadeverzekeringsmaatschappij ÓTOS U.A., Leeuwarden Algemene Friese Onderlinge Brandwaarborgmaatschappij „Zevenwouden” U.A., Heerenveen Onderlinge Schadeverzekering Maatschappij FBTO U.A., Leeuwarden Friesche Veefokkers Onderlinge W.A., Leeuwarden Coöp. Ver. Accountants- en Belastingadviesbureau CCLB W.A., Leeuwarden Coöp. Veilingvereniging „Friesland-West” G.A., Berlikum Coöp. Friese Tuinbouwveiling G.A., Leeuwarden Vereniging tot behartiging van de belangen van Coöp. Groenvoederdrogerijen in Nederland (V.C.G.), Leeuwarden Friese Maatschappij van Landbouw, Leeuwarden Friese Christelijke Boeren- en Tuindersbond, Leeuwarden Stichting Praktijkschool voor de Veehouderij en het Weidebedrijf in het Noorden des Lands, Leeuwarden Stichting Bedrijfslaboratorium voor de Landbouw in Noord-Nederland, Leeuwarden Instituut voor Landbouwcoöperatie in Friesland, Leeuwarden Stichting Landbouw- en Coöperatiecentrum „Oranjewoud”, Leeuwarden Koninklijk Coöperatief Fries Rundvee Syndicaat W.A., Leeuwarden Vereniging „Het Texelsch Schapen-Stamboek in Friesland”, Leeuwarden Koninklijke Vereniging „Het Friesch Paarden-Stamboek”, Leeuwarden Coöp. Ver. tot Exploitatie van Landbouwwerktuigen, machines en installaties „De Eendracht” W.A., Tzummarum Coöp. Bond voor Agrarische Bedrijfsverzorging W.A., Leeuwarden Vereniging voor Agrarische Arbeidsvoorziening Friesland AAV, Leeuwarden Coöp. Woningbouw- en Exploitatievereniging „Het Bildt” G.A., St. Annaparochie Coöp. Spaar- en Voorschotbank B.A., Oldeberkoop Coöp. Spaarbank „De Bildtse Bank” U.A., St. Annaparochie Coöp. Spaar- en Voorschotbank Surhuisterveen B.A., Surhuisterveen 32

Jaarverslagen Friesland Bank | 1980 | | pagina 36