Vestigingen der bank Plaats: Straat: Functionarissen: Arum Sytzamaweg 54 J. Monsma, directeur Balk Van Swinderenstraat 59 G. Bliekendaal, tijdelijk directeur Beetsterzwaag Hoofdstraat 83 J. W. van den Berg, directeur Bergum Bulthuissingel 1 W. H. Hultink, directeur Berlikum It Skll 2 S. Dijkstra, directeur Buitenpost Kulpersweg 32 A. F. van der Laaken, directeur Damwoude Hoofdweg 37 E. Flootman, directeur Dokkum De Dijk 4 J. Bouius, directeur Drachten-centrum Burg. Wuiteweg 27 J. H. C. Goeman, directeur F. Postma, adjunct-directeur Drachten-noord Stationsweg 92 J. H. Looyenga, beheerder Franeker Voorstraat 2 J. Dijkstra, directeur Giekerk R. van Nautaweg 53 A. Banga, directeur Gorredijk Hoofdstraat 100 E. Huisman, directeur A. Huistra, adjunct-directeur Grouw Mr. P. J. Troelstrawei 6 F. J. Hoekstra, directeur H. de Wal, adjunct-directeur Hardegarijp De Horst 9 N. J. M. Rodenhuis, directeur Harlingen Voorstraat 2 J. Wijbenga, directeur Heerenveen-centrum Nieuwstraat 4 A. van der Wal, directeur Tj. Lok, adjunct-directeur Heerenveen-zu id Tolhuisweg 16 D. Oenema, beheerder Holwerd Stationsweg 4 S. Vellinga, directeur Joure Midstraat 20 J. W. Maurer, directeur Kollum Voorstraat 55 J. J. Dreunhuizen, directeur Kollumerzwaag Foarwei 74 J. T. Kuipers, directeur Koudum Nieuweweg 4 J. Luinenburg, directeur G. Koopmans, adjunct-directeur Leeuwarden-Stadshoofdkantoor Zaailand 110 K. Hornstra Moedt, directeur Leeuwarden-Bilgaard Brandemeer 98 O. J. Heida, beheerder Leeuwarden-Friesland hal Heliconweg 52 P. Lemstra, beheerder Leeuwarden-Nijlän Prins Willem Alexanderpleln 12 P. A. M. Commandeur, beheerder Leeuwarden-oost Coopmansstraat 2 T. J. Stelpstra, beheerder 30

Jaarverslagen Friesland Bank | 1980 | | pagina 34