Ledenlijst Coöp. Stoomzuivelfabriek „Het Klaverblad”, Donkerbroek Coöp. Zuivelfabriek „Ee en Omstreken", Ee Coöp. Zuivelfabriek „Ezinge”, Ezinge (Gr.) Coöp. Stoomzuivelfabriek „Trynwälden en Omstreken”, Giekerk Coöp. Zuivelfabriek „Ameland”, Hollum (Am.) Coöp. Zuivelfabriek „De Eendracht”, Makkinga Coöp. Zuivelfabriek „Zuidelijk Westerkwartier” G.A., Marum (Gr.) Coöp. Zuivelfabriek „De Goede Verwachting”, Oldeberkoop Coöp. Zuivelindustrie „De Torenmeter” G.A., Oldeboorn Coöp. Zuivelfabriek „De Eendracht”, Opeinde Coöp. Zuivelfabriek „Huisternoord”, Oudwoude Coöp. Zuivelfabriek „De Toekomst”, Rinsumageest j Coöp. Zuivelfabriek „Schiermonnikoog” G.A., Schiermonnikoog Coöp. Zuivelfabriek „De Toekomst”, Steggerda Coöp. Zuivelfabriek „Terschelling”, Formerum Coöp. Zuivelindustrie „N.O.V.A.C.” G.A. Munnekeburen Coöp. Zuivelindustrie „de Takomst”, G.A., Heerenveen Coöp. Zuivelindustrie „De Goede Verwachting” G.A., Workum Coöp. Zuivelindustrie „De Foarütgong” G.A., Twijzel Coöp. Zuivelindustrie „Noord-Oostergo” G.A., Dokkum Coöp. Zuivelindustrie „De Zuidoosthoek" G.A., Oosterwolde Coöp. Zuivelindustrie „Twee Provinciën” G.A., Gerkesklooster Coöp. Zuivelindustrie „Oost-Groningen” G.A. Winschoten (Gr.) Coöp. Zuivelvereniging „Mid-Fryslän” G.A., Warga Friesche Coöp. Zuivel-Export Vereeniging (Frico), Leeuwarden Bond van Coöp. Zuivelfabrieken in Friesland, Leeuwarden Koninklijke Nederlandse Zuivelbond (F.N.Z.), Den Haag Coöp. Stremsel- en Kleurselfabriek, Leeuwarden Coöp. Vereniging tot bereiding van melkprodukten (Coöp. Condensfabriek „Friesland”), Leeuwarden Friese Coöp. Handelsvereniging voor Zaaizaad en Pootgoed G.A. (Z.P.C.), Leeuwarden Coöp. Aan- en Verkoopvereniging voor de Landbouw in Friesland (C.A.F.), Leeuwarden Coöp. Aan- en Verkoopvereniging „Franeker Landbouw coöperatie”, Franeker Coöp. Verzekeringsfonds, Leeuwarden Onderlinge Levensverzekeringmaatschappij OBF, Leeuwarden Onderling Ziekteverzekeringsfonds, Leeuwarden Verenigde Onderlinge Schadeverzekeringsmaatschappij OTOS, Leeuwarden Algemeene Friesche Brandwaarborg Maatschappij „Zevenwouden”, Heerenveen Onderlinge Verzekeringsmaatschappij Friese Boeren- en Tuinders-Onderlinge (F.B.T.O.), Leeuwarden Friese Veefokkers Onderlinge, Leeuwarden Coöp. Ver. „Administratie- en Adviesbureau CCLB”, Leeuwarden Friese Coöp. Veeafzetvereniging G.A. (F.C.E.), Leeuwarden Stichting Fries-Gronings Pluimveeproefbedrijf, Marum (Gr.) Coöp. Vlasfabriek „De Zuidhoek” I.L, St. Annaparochie Coöp. Friese Tuinbouwveiling G.A., Leeuwarden Vereniging tot behartiging van de belangen van Coöp. Grasdrogerijen in Nederland (V.C.G.), Leeuwarden Friese Maatschappij van Landbouw, Leeuwarden Friese Christelijke Boeren- en Tuindersbond, Leeuwarden 20

Jaarverslagen Friesland Bank | 1972 | | pagina 24