Ledenlijst X Coöp. Stoomzuivelfabriek „Het Klaverblad”, Donkerbroek Coöp. Zuivelfabriek „Ee en Omstreken”, Ee Coöp. Zuivelfabriek „Ezinge”, Ezinge (Gr.) Coöp. Stoomzuivelfabriek „Trynwèlden en Omstreken”, Giekerk Coöp. Zuivelfabriek „Ameland”, Hollum (Am.) Coöp. Zuivelfabriek „De Eendracht”, Makkinga Coöp. Zuivelfabriek „Zuidelijk Westerkwartier” G.A., Marum (Gr.) Coöp. Zuivelfabriek „De Goede Verwachting”, Oldeberkoop Coöp. Zuivelindustrie „De Torenmeter” G.A., Oldeboorn Coöp. Zuivelfabriek „De Eendracht”, Opeinde Coöp. Zuivelfabriek „Huisternoord”, Oudwoude Coöp. Zuivelfabriek „De Toekomst”, Rinsumageest Coöp. Zuivelfabriek „Schiermonnikoog” G.A., Schiermonnikoog Coöp. Zuivelfabriek „De Toekomst”, Steggerda Coöp. Vereniging tot het oprichten en drijven van een stoomzuivelfabriek te Sijbrandaburen, Sijbrandaburen Coöp. Zuivelfabriek „Terschelling”, Formerum Coöp. Zuivelindustrie „N.O.V.A.C.” G.A., Munnekeburen Coöp. Zuivelindustrie „de Takomst”, G. A„ Heerenveen Coöp. Zuivelindustrie „Fresia” G.A., Dronrijp Coöp. Zuivelindustrie „De Goede Verwachting” G.A., Workum Coöp. Zuivelindustrie „De Foarütgong” G.A., Twijzel Coöp. Zuivelindustrie „Noord-Oostergo” G.A., Dokkum Coöp. Zuivelindustrie „De Zuidoosthoek” G.A., Oosterwolde Coöp. Zuivelindustrie „Twee Provinciën” G.A., Gerkesklooster Coöp. Zuivelindustrie „Oost-Groningen” G.A. Winschoten (Gr.) Coöp. Zuivelvereniging „Mid-Fryslän” G.A., Warga Friesche Coöp. Zuivel-Export Vereeniging (Frico), Leeuwarden Bond van Coöp. Zuivelfabrieken in Friesland, Leeuwarden Koninklijke Nederlandse Zuivelbond (F.N.Z.), Den Haag Coöp. Stremsel- en Kleurselfabriek, Leeuwarden Coöp. Vereniging tot bereiding van melkproducten (Coöp. Condensfabriek „Friesland”), Leeuwarden Friese Coöp. Handelsvereniging voor Zaaizaad en Pootgoed G.A. (Z.P.C.), Leeuwarden Coöp. Aan- en Verkoopvereniging voor de Landbouw in Friesland (C.A.F.), Leeuwarden Coöp. Aan- en Verkoopvereniging „Franeker Landbouw- coöperatie”, Franeker Coöp. Verzekeringsfonds, Leeuwarden Onderlinge Levensverzekeringmaatschappij OBF, Leeuwarden Onderling Ziekteverzekeringsfonds, Leeuwarden Onderlinge Brand-Assurantie Sociëteit (O.B.A.S. van 1815), Leeuwarden Algemeene Friesche Brandwaarborg-Maatschappij „Zevenwouden”, Heerenveen Onderlinge Verzekeringsmaatschappij Friese Boeren- en Tuinders-Onderlinge (F.B.T.O.), Leeuwarden Friese Veefokkers Onderlinge, Leeuwarden Coöp. Ver. „Administratie- en Adviesbureau CCLB”, Leeuwarden Friese Coöp. Veeafzetvereniging G.A. (F.C.E.), Leeuwarden Stichting Fries-Gronings Pluimveeproefbedrijf, Marum (Gr.) Coöp. Vlasfabriek „De Zuidhoek” i.l., St. Annaparochie Coöp. Friese Tuinbouwveiling G.A., Leeuwarden Vereniging tot behartiging van de belangen van Coöp. Grasdrogerijen in Nederland (V.C.G.), Leeuwarden Friese Maatschappij van Landbouw, Leeuwarden 20

Jaarverslagen Friesland Bank | 1971 | | pagina 26