goedgekeurd. In de plaats van het aftredende lid van het Bestuur de heer H. Schaap, die niet herkiesbaar was, werd benoemd de heer H. Westenbrink. De heer Schaap, die de belangen der bank gedurende een lange reeks van jaren op een deskundige en weloverwogen wijze heeft gediend, werd grote dank gebracht voor zijn toewijding en belangstelling. In de plaats van het aftredende en niet herkiesbare lid van de Raad van Toezicht, de heer W. A. Sinnema, werd gekozen de heer Ir. G. J. A. Bouma. De heer Sinnema heeft steeds op een sympathieke en principiële wijze deelgenomen aan de discussies binnen de Raad van Toezicht, waarvoor hem dank werd.-gebracht. In een be staande vacature in de Raad van Toezicht werd tenslotte voorzien door de benoeming van de heer I. Veldhuis. De ledenvergadering verleende haar goedkeuring aan de aankoop van een pand te Leeuwarden en te Dokkum, ver band houdende resp. met de toekomstige uitbreiding van het hoofdkantoor en de vestiging van een bijkantoor te Dokkum. De volgende verenigingen werden als lid der bank aangeno men: Coöp. Zuivelindustrie „Noord-Oostergo” G.A., gevestigd te Dokkum; Coöp. Zuivelindustrie „De Zuidoosthoek" G.A., gevestigd te Oosterwolde; Coöp. Vereniging tot het verwerken en verhandelen van agrarische producten, genaamd „Sacono” G.A., gevestigd te Oosterwolde; Vereniging Veefokkerijbelangen Friesland, gevestigd te Leeuwarden; Stichting Praktijkschool voor de Veehouderij en het Weide- bedrijf in het Noorden des Lands, gevestigd te Leeuwarden. Het aantal leden der bank liep, voornamelijk als gevolg van de concentratie in de coöp. zuivelindustrie, terug van 97 tot 93 op het einde van het boekjaar. Leeuwarden, 20 maart 1968. Drs. J. R. Kuperus, Directeur. 5

Jaarverslagen Friesland Bank | 1967 | | pagina 7