Onderling Boerenverzekeringsfonds, Leeuwarden Onderling Ziekteverzekeringsfonds, Leeuwarden Onderlinge Brand-Assurantie Sociëteit (O.B.A.S. van 1815), Leeuwarden Algemeene Friesche Brandwaarborg-Maatschappij „Zeven wouden”, Heerenveen Friese Boeren- en Tuinders-Onderlinge, Leeuwarden Friese Veefokkers Onderlinge, Leeuwarden Coöp. Centrale Landbouwboekhouding in Friesland, Leeuwarden Friese Coöp. Veeafzetvereniging G.A. (F.C.E.), Leeuwarden Noord-Nederlandse Coöp. Eierhandel (N.N.C.), Groningen Stichting Fries-Gronings Pluimveeproefbedrijf, Marum (Gr.) Coöp. Vlasfabriek „De Zuidhoek" G.A., St. Anna Parochie LI, Coöp. Veiling „De Tuinbouw” G.A., Leeuwarden Vereniging tot behartiging van de belangen van Coöp. Gras drogerijen in Nederland (V.C.G.), Leeuwarden Friese Maatschappij van Landbouw, Leeuwarden Friese Christelijke Boeren- en Tuindersbond, Leeuwarden Stichting Praktijkschool voor de Veehouderij en het Weide- bedrijf in het Noorden des Lands, Leeuwarden Instituut voor Landbouwcoöperatie, Leeuwarden Stichting Landbouw- en Coöperatiecentrum „Oranjewoud", Leeuwarden Vereniging „Het Friesch Rundvee-Stamboek”, Leeuwarden Vereniging „Varkensstamboek in Friesland", Leeuwarden Vereniging „Het Texelsch Schapen-Stamboek in Friesland”, Leeuwarden Koninklijke Vereniging „Het Friesch Paarden-Stamboek”, Leeuwarden Coöp. Ver. tot Exploitatie van Landbouwwerktuigen, -machi nes en -installaties G.A. „De Eendracht”, Tzummarum Bond van Boeren- en Tuindershulp Koöperaties, Leeuwarden Coöp. Woningbouw- en Exploitatievereniging „Het Bildt” G.A., St. Anna Parochie Vereniging Veefokkerijbelangen Friesland, Leeuwarden Bond van Verenigingen voor Kunstmatige Inseminatie in Friesland (Bond K.I.), Leeuwarden Noord-Friese Vereniging voor Kunstmatige Inseminatie bij Rundvee, Ferwerd Ver. tot bevordering van kunstmatige inseminatie bij rund vee „De Samenwerking", Garijp Ver. van veehouders voor kunstmatige inseminatie bij rund vee voor Knijpe en Omstreken, Knijpe Coöp. Ver. tot bevordering van kunstmatige bevruchting bij rundvee voor Tijnje en Omstreken „Nei in goed bislach", G.A., Terwispel Ver. tot bevordering van kunstmatige inseminatie bij rundvee „Beetgumermolen en Omstreken”, Beetgumermolen Ver. tot bevordering van kunstmatige inseminatie bij rundvee „De Takomst”, Giekerk Coöp. Ver. tot bevordering van kunstmatige inseminatie bij rundvee ,,'t Heale Bislach”, gevestigd in de gemeente Wijm- britseradeel Coöp. Voorschot- en Spaarbank „Tzummarum en Omstreken” G.A., Tzummarum Coöp. Voorschotbank W.A., Oldeberkoop Coöp. Voorschot- en Spaarbank „Trynwälden” G.A., Oenkerk Coöp. Voorschotbank „Het Bildt”, St. Anna Parochie Coöp. Spaar- en Voorschotbank G.A. voor Zwagerveen en Omstreken, Zwagerveen Coöp. Spaar- en Voorschotbank Surhuisterveen G.A., Surhuisterveen Coöp. Voorschotbank te Kortezwaag W.A., Gorredijk- Kortezwaag Coöp. Voorschotbank „Berlikum", Berlikum 13

Jaarverslagen Friesland Bank | 1967 | | pagina 15