Ledenlijst Coöp. Zuivelfabriek „Achlum”, Achlum Coöp. Zuivelfabriek „Dokkumer Wälden en Omstreken”, Akkerwoude Coöp. Zuivelfabriek „Harich", Balk Coöp. Vereniging tot het oprichten en drijven van een Stoomzuivelfabriek „Dokkum en Omstreken”, Betterwird Coöp. Vereniging tot het drijven van een stoomzuivelfabriek te Boornbergum, Boornbergum Coöp. Stoomzuivelfabriek „Het Klaverblad”, Donkerbroek Coöp. Zuivelfabriek „Ee en Omstreken”, Ee Coöp. Zuivelfabriek „Ezinge", Ezinge (Gr.) Coöp. Zuivelvereniging „Welgelegen”, Gerkesklooster Coöp. Stoomzuivelfabriek „Trynwalden en Omstreken”, Giekerk Coöp. Zuivel- en Melkproductenfabriek „Grijpskerk” G.A., Grijpskerk (Gr.) Coöp. Zuivelfabriek „Ameland”, Hollum (Am.) Coöp. Zuivelfabriek „De Eendracht”, Makkinga Coöp. Zuivelfabriek „Zuidelijk Westerkwartier” G.A., Marum (Gr.) Coöp. Zuivelfabriek „De Dongeradeelen", Morra-Lioessens Coöp. Zuivelfabriek „De Goede Verwachting”, Oldeberkoop Coöp. Stoomzuivelfabriek te Oldeboorn, Oldeboorn Coöp. Zuivelfabriek „De Hoop”, Olterterp Coöp. Stoomzuivelfabriek „Oosterwolde en Omstreken” G.A., Oosterwolde Coöp. Zuivelfabriek „De Eendracht", Opeinde Coöp. Zuivelfabriek „Huisternoord”, Oudwoude Coöp. Zuivelfabriek „De Toekomst", Rinsumageest Coöp. Zuivelfabriek Schiermonnikoog (G.A.), Schiermon nikoog Coöp. Zuivelfabriek „De Toekomst”, Steggerda Coöp. Vereniging tot het oprichten en drijven van een stoom zuivelfabriek te Sijbrandaburen, Sijbrandaburen Coöp. Zuivelfabriek „Terschelling", Formerum Coöp. Zuivelfabriek „Volharding II te Tijnje", Tijnje Coöp. Zuivelfabriek „De Eensgezindheid”, Tzum Coöp. Stoomzuivelfabriek „Hoop op Zegen", Waskemeer Coöp. Zuivelfabriek „Weidum”, Weidum Coöp. Stoomzuivelfabriek „de Vooruitgang”, Wijnjeterp Coöp. Zuivelindustrie „N.O.V.A.C.” G.A., Munnekeburen Coöp. Zuivelvereniging „de lendracht” G.A., St. Nicolaasga Coöp. Zuivelindustrie „de Maatschap” G.A., Dronrijp Coöp. Zuivelindustrie „de Takomst” G.A., Heerenveen Coöp. Zuivelindustrie „Fresia” G.A., Leeuwarden Coöp. Zuivelindustrie „De Goede Verwachting" G.A., Workum Coöp. Zuivelindustrie „Gorredijk e.o.” G.A., Gorredijk Coöp. Zuivelindustrie „De Foarütgong” G.A., Twijzel Coöp. Zuivelindustrie „De Terpen” G.A., Wommels Coöp. Zuivelindustrie „Concordia” G.A., Hemelum Verenigde Coöperatieve Zuivelfabrieken „Combinatie Oost- Groningen” G.A., Winschoten (Gr.) Coöp. Zuivelvereniging „Mid-Fryslan” G.A., Warga Friesche Coöp. Zuivel-Export Vereeniging (Frico) Leeuwarden Bond van Coöp. Zuivelfabrieken in Friesland, Leeuwarden Koninklijke Nederlandse Zuivelbond (F.N.Z.), Den Haag Coöp. Stremsel- en Kleurselfabriek, Leeuwarden Coöp. Vereniging tot bereiding van melkproducten (Coöp. Condensfabriek „Friesland"), Leeuwarden Friese Coöp. Handelsvereniging voor Zaaizaad en Pootgoed G.A. (Z.P.C.), Leeuwarden Coöp. Aan- en Verkoopvereniging voor de Landbouw in Friesland (C.A.F.), Leeuwarden Coöp. Aan- en Verkoopvereniging „Franeker Landbouw coöperatie”, Franeker Coöp. Aankoopvereniging en Graanmalerij „De Eendracht" G.A., Birdaard 16

Jaarverslagen Friesland Bank | 1966 | | pagina 18