13 Friese Coöp. Handelsvereniging voor Zaaizaad en Pootgoed G.A. (Z.P.C.) Coöp. Aan- en Verkoopvereniging voor de Landbouw in Friesland (C.A.F.) Coöp. Aan- en Verkoopvereniging „Franeker Landbouw-Coöperatie” Coöp. Aankoopvereniging en Graanmalerij „De Eendracht” G.A. te Birdaard Coöp. Aankoopvereniging „Donkerbroek” te Donkerbroek Coöp. Veevoederfabriek „Sloten” G.A. te Sloten Coöp. Bottelfabriek Wolvega G.A. te Wolvega Coöp. Verzekeringsfonds Onderling Boerenverzekeringsfonds Onderling Ziekteverzekeringsfonds Onderlinge Brand-Assurantie Sociëteit (O.B.A.S. van 1815) Algemeene Friesche Brandwaarborg-Maatschappij „Zevenwouden” Friese Boeren- en Tuinders-Onderlinge Friese Veefokkers Onderlinge Coöp. Centrale Landbouwboekhouding in Friesland Friese Coöp. Veeafzetvereniging G.A. (F.C.E.) Noord-Nederlandse Coöp. Eierhandel (N.N.C.) te Groningen Stichting Fries-Gronings Pluimveeproefbedrijf te Marum Coöp. Vlasfabriek „De Zuidhoek” G.A. te St. Anna Parochie Coöp. Veiling „De Tuinbouw” G.A. te Leeuwarden Vereniging tot behartiging van de belangen van Coöp. Grasdrogerijen in Nederland (V.C.G.) Friese Maatschappij van Landbouw Friese Christelijke Boeren- en Tuindersbond Instituut voor Landbouwcoöperatie Stichting Landbouw- en Coöperatiecentrum „Oranjewoud” Vereniging „Het Friesch Rundvee-Stamboek” Vereniging „Varkensstamboek in Friesland” Vereniging „Het Texelsch Schapen-Stamboek in Friesland" Koninklijke Vereniging „Het Friesch Paarden-Stamboek” Coöp. Ver. tot Exploitatie van Landbouwwerktuigen, -machines en -installaties G.A. „De Een dracht” te Tzummarum Bond van Boeren- en Tuindershulp Koöperaties Coöp. Woningbouw- en -Exploitatie-Vereniging „Het Bildt” G.A. te St. Anna Parochie Bond van Verenigingen voor Kunstmatige Inseminatie in Friesland (Bond K.I.) Noord-Friese Ver. voor Kunstmatige Inseminatie bij Rundvee te Ferwerd Ver. tot bevordering van kunstmatige inseminatie bij rundvee „De Samenwerking” te Garijp Ver. van veehouders voor kunstmatige inseminatie bij rundvee voor Knijpe en Omstreken Coöp. Ver. tot bevordering van kunstmatige bevruchting bij rundvee voor Tijnje en Omstreken „Nei in goed bislach” G.A. te Terwispel Ver. tot bevordering van kunstmatige inseminatie bij rundvee „Beetgumermolen en Omstreken” Ver. tot bevordering van kunstmatige inseminatie bij rundvee „De Takomst” te Giekerk Coöp. Ver. tot bevordering van kunstmatige inseminatie bij rundvee „’t Heale Bislach”, gevestigd in de gemeente Wymbritseradeel Coöp. Voorschot- en Spaarbank „Tzummarum en Omstreken” G.A. te Tzummarum Coöp. Voorschot- en Spaarbank W.A. te Oldeberkoop Coöp. Voorschot- en Spaarbank „Trynwälden” G.A. te Oenkerk Coöp. Voorschotbank „Het Bildt” te St. Anna Parochie Coöp. Spaar- en Voorschotbank G.A. voor Zwagerveen en Omstreken te Zwagerveen Coöp. Spaar- en Voorschotbank „Holwerd” te Holwerd

Jaarverslagen Friesland Bank | 1964 | | pagina 15