5 Friesche Coöperatieve Zuivel-Export Vereeniging (Frico) Bond van Coöperatieve Zuivelfabrieken in Friesland Coöperatieve Stremsel- en Kleurselfabriek Coöperatieve Vereniging tot bereiding van melkproducten (Coöp. Condensfabriek „Friesland Koninklijke Nederlandse Zuivelbond (F.N.Z.) Coöperatief Verzekeringsfonds Friese Maatschappij van Landbouw Coöperatieve Vereeniging tot aankoop en bewerking van Landbouwbenoodigdheden voor Friesland (C.A.F.) Friese Coöperatieve Veeafzetvereniging G.A. (F.C.E.) te Akkrum Friese Coöperatieve Handelsvereniging voor Zaaizaad en Pootgoed G.A. (Z.P.C.) Noord-Nederlandse Coöperatieve Eierhandel (N.N.C.) te Groningen Coöperatieve Aankoopvereniging en Graanmalerij „Noordkant Leeuwarden Coöperatieve Vereniging tot aankoop van Landbouwbenodigdheden te Oldeberkoop Coöperatieve Centrale Landbouwboekhouding in Friesland Onderling Boerenverzekeringsfonds Onderling Ziekteverzekeringsfonds Coöperatieve Aan- en Verkoopvereniging „Franeker Landbouw-Coöperatie Onderlinge Brand-Assurantie Sociëteit (O.B.A.S. van 1815) Algemeene Friesche Brandwaarborg-Maatschappij „Zevenwouden Instituut voor Landbouwcoöperatie Varkensstamboek in Friesland Coöperatieve Vlasfabriek „De Zuidhoek” G.A. te St. Anna Parochie Coöperatieve Veiling „De Tuinbouw" G.A. te Leeuwarden Vereniging tot behartiging van de belangen van Coöp. Grasdrogerijen in Nederland (V.C.G.) Coöperatieve Aankoopvereniging en Graanmalerij „de Eendracht G.A. te Birdaard Friese Veefokkers Onderlinge Bond van Verenigingen voor Kunstmatige Inseminatie in Friesland (B.K.I.) Friese Christelijke Boeren- en Tuindersbond Koninklijke Vereniging „Het Friesch Paarden-Stamboek” Vereniging „Het Texelsch Schapen-Stamboek in Friesland” Vereniging „Het Friesch Rundvee-Stamboek” Coöperatieve Vereniging tot Exploitatie van Landbouwwerktuigen, -machines en -installaties G.A. „De Eendracht” te Tzummarum Noord-Friese Vereniging voor Kunstmatige Inseminatie van rundvee te Ferwerd Vereniging tot bevordering van kunstmatige inseminatie van rundvee „De Samenwerking te Garijp Vereniging van veehouders voor kunstmatige inseminatie van rundvee voor Knijpe en Omstreken te Knijpe Coöperatieve Vereniging tot bevordering van kunstmatige bevruchting van rundvee voor Tijnje en Omstreken „Nei in goed bislach” G.A. te Terwispel Vereniging tot bevordering van kunstmatige inseminatie van rundvee „Beetgumermolen en Om streken” te Beetgumermolen Vereniging tot bevordering van kunstmatige inseminatie van rundvee „De Takomst” te Giekerk Coöperatieve Vereniging tot bevordering van kunstmatige inseminatie van rundvee „’t Heale Bislach”, gevestigd in de gemeente Wymbritseradeel Friese Boeren- en Tuinders Onderlinge te Leeuwarden Coöperatieve Bottelfabriek Wolvega G.A. te Wolvega Coöperatieve Veevoederfabriek „Sloten” G.A. te Sloten Coöperatieve Aankoopvereniging „Donkerbroek” te Donkerbroek Coöperatieve Voorschot- en Spaarbank „Tzummarum en Omstreken te Tzummarum

Jaarverslagen Friesland Bank | 1961 | | pagina 7