In de omlotingsbus werden wederom gedaan de nummers van de niet aangeboden io stukken 1000. 3 t v5o°-~ 9 n IOO. makende te zamen een nominaal bedrag van 12.400. blijkende deze laatste handeling en de verzegeling der omlotingsbus uit het proces-verbaal den 5 Februari 1929 door den genoemden notaris C. Vollgraff opgemaakt. De ontbrekende nummers bleken te behooren tot reeds vroeger vernietigde 4 °/o Algemeene Hypotheekbrieven. Aigemeene Blijkens proces-verbaal van 15 November 1928, opgemaakt door den te Hypotheekbrieven. R0tterdam gevestigden notaris J. Koopman, werd, ten overstaan van het Algemeen Administratie- en Trustkantoor aldaar, uitgeloot een bedrag van 240.000.— 4$ Algemeene Hypotheekbrieven. Deze uitgelote 4°/o Algemeene Hypotheekbrieven waren, van 2 Januari 1929 af, pari betaalbaar, en konden van dien datum af worden verwisseld tegen 4% °/o pandbrieven der Nederlandsche Hypotheekbank. Al de omgewisselde 4°/o en de betaalde uitgelote 41/.2 en 5Y2 Algemeene Hypotheekbrieven zijn onbruikbaar gemaakt door het Algemeen Administratie- en Trustkantoor té Rotterdam. vergaderingen. Den 29 Februari 1928 had de dertigste gewone Algemeene Vergadering van Aandeelhouders plaats. Het College van Commissarissen vergaderde den 20 Februari, den 29 Februari en den 29 October 1928. Wij vergaderden geregeld; één onzer nam elke maand de positie der Bank op, waarvan blijkt uit een telkens daarvan opgemaakt proces-verbaal. Maandelijks werd aan Commissarissen een staat verzonden, houdende mede- deeling omtrent den loop der zaken. Accountant. De geheele administratie der Bank werd namens ons geregeld gecontroleerd door den heer G. van der Willik, accountant, alhier. Tengevolge van de plaats gehad hebbende fusie wordt de controle voortaan opgedragen aan het accountantskantoor van de Ned. Hypotheekbank, het Accountantsbureau van A. E. Meyer en J. Hörchner te Amsterdam en is hier mede de werkkring van den heer van der Willik geëindigd. Een woord van hartelijken dank voor al de jaren arbeid door hem verricht zoowel van de Directie als van ons moge hier een plaats vinden.

Jaarverslagen Eerste Nederlansche Hypotheekbriefbank | 1928 | | pagina 7