VERLIES- EN WINSTREKENING. 17 Algemeene Hypotheekbrieven. Het op deze rekening voorkomend bedrag is dat der gecreëerde Algemeene Hypotheekbrieven ad ƒ18.281.700.— verminderd met het bedrag der Algemeene Hypotheekbrieven in portefeuille ad 563.800. en met het bedrag der uitgelote Algemeene Hypotheekbrieven ad 242.700. Depót van Debiteuren. Voor het bedrag ingehouden van gesloten leeningen. Debetzijde. Onkosten. Het totaal der salarissen, pensioen, pensioenpremiën, honorarium Raad van Toezicht, huisbewaarders, personeele belasting, trustloon, advertentiekosten, druk werken, reiskosten, porti, enz. enz. Onkosten Algemeene Hypotheekbrieven. Het totaal bedrag van kosten van aanmaak en zegelen der nieuwe stukken, uitbetaalde provisie bij plaatsing en op coupons, gedeeltelijke kosten der omloting van 4 °/o Algemeene Hypotheekbrieven, enz. Creditzijde. Hypotheken Commissie. Het saldo der sluitingsprovisies van de hypothecaire leeningen en kosten wegens verlenging van leeningen. Interestrekening. Het totaal der over 1928 verschuldigde rente der hypothecaire leeningen verminderd met de rente verschuldigd op de in omloop zijnde Algemeene Hypotheekbrieven en vermeerderd met de gekweekte rente in rekening-courant. Exploitatie Ingekochte Onderpanden. De huuropbrengst van een perceel te ’s-Gravenhage, Bezuidenhoutscheweg 125 en van een perceel te Rotterdam, Wijnhaven W.Z. 48, verminderd met de daarop verschuldigde herstellingskosten, belasting, onderhoud, enz.

Jaarverslagen Eerste Nederlansche Hypotheekbriefbank | 1928 | | pagina 16