9 Ateenteene Blijkens proces-verbaal van 6 November 1923, opgemaakt door den te Hypotheekbrieven. Rotj.er(jam gevestigden notaris Mr. P. J. van Wijngaarden, is, ten overstaan van het Algemeen Administratie- en Trustkantoor, aldaar, uitgeloot een bedrag van 200.000.— 4$ Algemeene Hypotheekbrieven, 40.000.— 5 °/o Algemeene Hypotheekbrieven en 40.000. 6 °/o Algemeene Hypotheekbrieven, omschreven met de restantenlijst onder bijlage IV van dit verslag. Deze uitgelote 5 en 6 Algemeene Hypotheekbrieven waren, van 2 Januari 1924 af, pari betaalbaar. Al de omgewisselde 4 en de betaalde uitgelote 4$ 5 en 6 Algemeene Hypotheekbrieven zijn onbruikbaar gemaakt door het Algemeen Administratie- en Trustkantoor te Rotterdam. vergaderingen. Den 26 Maart 1923 had-de vijfentwintigste gewone Algemeene Vergadering van Aandeelhouders plaats. Het College van Commissarissen vergaderde den 16 en 26 Maart en 16 October 1923. Wij vergaderden geregeld; één onzer nam elke maand de positie der Bank op, waarvan blijkt uit een telkens daarvan opgemaakt proces-verbaal. Maandelijks werd aan Commissarissen een staat verzonden, houdende mede- deeling omtrent den loop der zaken. De geheele administratie der Bank werd namens ons geregeld gecontroleerd door den heer G. van der Willik, accountant, alhier. Aftreding com- De Commissarissen Mr. K. W. Brevet, Mr. H. P. T. M. Loeff en A. A. van Straaten, die aan de beurt van aftreding waren, werden in de Algemeene Verga dering van Aandeelhouders van 26 Maart 1923 herkozen, terwijl in de aanstaande Algemeene Vergadering gelegenheid zal worden gegeven om te voorzien in de vacature, ontstaan door het overlijden van Jhr. Mr. E. A. O. de Casembroot. Thans moeten, volgens rooster, aftreden de heeren Mr. M. W. F. Treub en J. van Herwijnen, die terstond herkiesbaar zijn. Raad van Toezicht. Ons medelid van den Raad van Toezicht, Mr. M. W. F. Treub, kwam in Juni 1923 van zijne reis naar Nederlandsch Indië terug en heeft zijne werkzaamheden als zoodanig hervat. tnissarissen. u

Jaarverslagen Eerste Nederlansche Hypotheekbriefbank | 1923 | | pagina 9