2°. het kapitaal der Bank, waarvan nog van aandeel houders te vorderen isf 1.250.000.— 3°. de statutaire reserve en extra-reserve op 31 Dec. 1.1.* inclusief voorgestelde storting uit de Winst 1919, ad 377.187.18 en 40. de waarde van het Kantoorgebouw en den kantoor- inventaris, nadat de voorgestelde afschrijving heeft plaats gehad, voorkomende op de Balans voor slechts 44.001.—. Den 17 Maart 1919 had de eenentwintigste gewone Algemeene Vergadering van Aandeelhouders plaats. Het College van Commissarissen vergaderde den 3 Maart, 17 Maart en 30 October 1919. Wij vergaderden geregeld; één. onzer nam elke maand de positie der Bank op, waarvan blijkt uit een telkens daarvan opgemaakt proces-verbaal. Maandelijks werd aan Commissarissen een staat verzonden, houdende mededeeling omtrent den loop der zaken. De geheele administratie der Bank werd namens ons geregeld gecontro leerd door den Heer G. van der Willik, accountant, alhier. De Commissarissen Mr. K. W. Brevet, Mr. J. A. Loeff en A. A. van Straaten, die aan de beurt van aftreding waren, werden in de Algemeene Vergadering van Aandeelhouders van 17 Maart 1919 herkozen. De Heer Van Straaten, herkozen zijnde, verzocht wegens ambtsbezigheden niet weer in aanmerking te komen voor de functie van Secretaris van het College van Commissarissen, waarna door Commissarissen tot Secretaris werd benoemd de Heer Mr. K. W. Brevet alhier. Thans moeten volgens rooster aftreden de Heeren Mr. M. W. F. Treub, Jhr. Mr. E. A. O. de Casembroot en J. van Herwijnen, die terstond herkiesbaar zijn. Vergaderingen. Aftreding Com missarissen.

Jaarverslagen Eerste Nederlansche Hypotheekbriefbank | 1919 | | pagina 17