Hoofden van afdelingen en adviseurs
van de directie:
H. Berkhof, afdeling agrarische kredietverlening
Mr. Ph. M. de Brabander, juridische afdeling
W. van den Brink, afdeling publiciteit
Mr. Th. A. M. Bruineman, juridisch adviseur
Mej. 1. M. de Bruijne, afdeling giro
A. J. Burgers, stafbureau kredietverlening
W. J. Dalmijn, automatisering
Drs. F. C. P. Dom, adviseur
C. Erica, afdeling kas
A. P. J. ten Feld, afdeling kredietbewaking niet-agrarisch
Mr. J. R. Haverkamp, afdeling assurantiën
W. Huibregtse, afdeling reisbemiddeling
A. van der Hulst, afdeling beleggingsuitzettingen aangesloten banken
Mej. P. G. M. Lindhout, afdeling salarisadviezen
H. C. Linschoten, afdeling pensioenzaken
W. Louwerse, afdeling public relations
J. Mandersloot, afdeling niet-agrarische kredietverlening
B. J. Manschot, afdeling spaarregelingen
C. L. van Niekerk, kredietverlening aangesloten banken
R. C. Nijmeijer, interne accountantsafdeling en afdeling coöperatiefinanciering
Th. H. van Oort, afdeling interne organisatie
J. J. Rensen, afdeling onderling raiffeisengarantiefonds
A. W. van Roekelen, afdeling effecten
G. F. I. Roetering, hoofdinspecteur, hoofdafdeling inspectie
H. Schoonheim, afdeling begrotingen
A. Secuur, adviseur en afdeling acquisitie
Drs. R. Seydenzaal, afdeling personeelszaken
K. B. van Steenwijk, hoofdinspecteur, afdeling vestigingsontwikkeling
Ir. N. A. Tonckens, afdeling kredietadviezen akker- en weidebouw
W. H. Uyterwijk, afdeling belastingen
E. A. Valk, afdeling kredietadviezen niet-agrarisch
B. Varekamp, afdeling kredietadviezen tuinbouw
P. Vernède, hoofdafdeling geldmarktzaken en kapitaalmarktzaken
H. Verschoor, afdeling boekhouding
P. F. Versteeg, afdeling buitenland
Dr. D. Wind, economische-statistische afdeling
Directeuren van bijkantoren:
W. Bakker te Groningen
Mr. H. J. G. Postel te Rotterdam
H. Wesselius te Leeuwarden
4
Procuratiehouders:
Drs. J. Boersma
Mr. Ph. M. de Brabander
Mr. Th. A. M. Bruineman
Mej. J. M. de Bruijne
A. J. Burgers
Drs. F. C. P. Dom
C. Erica
S. Fekkes
Drs. H. M. Haks
Mr. J. R. Haverkamp
D. Hogeweg
Mr. J. G. van Mameren
B. van der Meer
Mr. V. J. Nolet
Th. H. van Oort
A. W. van Roekelen
G. F. I. Roetering
A. Secuur
Drs. R. Seydenzaal
K. B. van Steenwijk
R. Starrenburg
P. Vernède
P. F. Versteeg
C. van der Vliet
Bijzondere procuratiehouders:
H. Berkhof
S. A. de Bruyn
A. van der Hulst
A. P. Klootwijk
C. E. Kroon
H. J. van Loveren
J. Mandersloot
H. J. Mars
J. Roethof
S. C. Rijlaarsdam
Mej. E. M. H. Schooleman
R. Tapperwijn
A. te Winkel
W. K. J. Wirtz
Rayoninspecteurs:
W. Bakker, rayon Groningen
J. K. Bal, rayon Utrecht B
H. A. Groen, rayon Overijssel
A. B. A. Huls, rayon Oostelijk-Gelderland
J. J. In der Maur, rayon Utrecht A
M. de Jong, rayon Utrecht C
J. E. B. Migchelsen, rayon Bergen op Zoom
A. Oudkerk, rayon Goes
J. F. J. Vreeswijk, rayon Alkmaar
H. Wesselius, rayon Leeuwarden
J. Wilschut, rayon 's-Gravenhage
E. Wolting, rayon Assen