STAAT VAN INGEKOCHTE ONDERPANDEN. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. Heerenhuis met garage aan de Laareschsingel te Enschede. Negen woonhuizen aan de Populierstraat te Enschede. Woonhuis aan de Poolmansweg te Enschede. Twee woonhuizen aan de Noordhoek Hegtstraat te Enschede. Twee woonhuizen aan de Vanekerweg te Enschede. Twee arbeiderswoningen aan den Kottendijk te Enschede. Perceel bouwterrein aan de Berfloweg en Twekkelerweg te Hengelo. Drie dubbele panden aan de Staringstraat te Schiebroek. Café met woning en stalling aan den Rijksstraatweg te Wijtgaard. Vier panden, elk bestaande uit een benedenhuis met drie afzonderlijke bovenwoningen aan de Amstellaan te Amsterdam. Café met woning aan den Stienserweg onder Jelsum. Twaalf panden bevattende negen winkelhuizen, vijf benedenhuizen, zeven en twintig bovenhuizen en een rijwielkelder aan de Beethovenstraat, Cliostraat en Albrecht Dürerstraat te Amsterdam. Veertien panden, bestaande uit dertien benedenhuizen elk met een afzonder lijk bovenhuis en een dubbel benedenhuis met twee vrije bovenhuizen, benevens vier garages aan de Burgemeester Wijnandtslaan en den Prins Mauritssingel te Overschie. Tien panden, bestaande uit acht benedenhuizen elk met een vrij bovenhuis en twee dubbele benedenhuizen elk met twee vrije bovenhuizen, benevens zes garages aan de Burgemeester Wijnandtslaan, den Prins Mauritssingel en de Schout van Groenewegenstraat te Overschie. Vier panden, elk bestaande uit een benedenhuis en een bovenhuis elk van twee verdiepingen, aan de Burgemeester Knappertlaan te Overschie. Twee woonhuizen aan de Graaf Florisstraat te Schiedam. Winkelpand met woning en vrij bovenhuis aan de Eerste Pijnackerstraat te Rotterdam. Winkelpand met bovenhuis aan de Hoogstraat te Rotterdam. Winkelpand met afzonderlijke bovenwoning aan de Renbaanstraat te ’s Gravenhage. Vier woonhuizen aan de Ommoordscheweg te Hillegersberg. Café met twee bovenwoningen en pand met twee bovenwoningen aan den Noordsingel en Jacob Catsstraat te Rotterdam. Negen heerenhuizen met vier garages aan de Berkenlaan te Schiebroek. Twee beneden en bovenhuizen aan de Gordonstraat te Schiedam. Magazijnpand aan de Kaasmarkt te Rotterdam. Vier panden, elk bestaande uit een benedenhuis met afzonderlijke boven woning aan de Heemraadstraat te Vlaardingen. Heerenhuis aan de Zwanenlaan te ’s Gravenhage. Zie Algemeen overzicht, pagina 4.

Jaarverslagen Algemeene Friesche Hypotheekbank | 1939 | | pagina 18