Aan H.H. Aandeelhouders der Algeineene Friesche Hypotheekbank, gevestigd te Leeuwarden. MIJNE HEEREN, Commissarissen der Algemeene Friesche Hypotheekbank hebben de eer U mede te deelen, dat zij overeenkomstig de statuten de hierachterstaande Balans en Winst- en Verliesrekening voorloopig hebben goedgekeurd, waarom zij deze aan U ter vaststelling voorleggen. Met de in het bijgaande verslag van den Raad van Toezicht vervatte voorstellen omtrent reserveering en winstverdeehng kunnen zij zich geheel vereenigen, waarom zij U in overweging geven deze te bekrachtigen en mitsdien het dividend te bepalen op 19 Even vóór het einde van het verslagjaar kwam aan hun College de Heer H. Beucker Andrere door den dood te ontvallen. Van de oprichting af had hij daarin zitting en tot 1922, toen hij meende zijn taak aan een jongere kracht te moeten overdragen, was hij tevens lid van den Raad van Toezicht. De Bank verliest in hem een Bestuurder, die steeds met hart en ziel voor haar werkzaam is geweest. Commissarissen wenschen hier hun groote erkentelijkheid uit te spreken voor hetgeen hij in al die jaren tot de ontwikkeling van de Bank heeft bijgedragen. Aan Uwe vergadering zal gelegenheid worden gegeven in deze vacature te voorzien. Volgens den desbetreffenden rooster zijn dit jaar de Heeren A. J. Brandt en P. A. van Rossem aan de beurt van aftreding als Commissaris, die zij de eer hebben U voor her benoeming aan te bevelen. De Raad van Commissarissen: A. RÖELL, President. H. EISMA, Secretaris.

Jaarverslagen Algemeene Friesche Hypotheekbank | 1925 | | pagina 5